środa, 30 stycznia 2013

Moja obsesja

            Zapuszczam włosy już od dawna, ale dopiero od jakiś kilku miesięcy robię to "świadomie". Nie zostawiam ich i "rośnijcie sobie jak chcecie" tylko staram się im w tym pomóc i utrzymać je tak żeby jak najrzadziej była konieczność podcinania. Dodam że farbuję włosy na rudo, a jak wiadomo nienaturalnie rudym włosom trudno jest lśnić, mieć objętość i nie wyglądać na zniszczone po bądź co bądź inwazyjnym zabiegu. Jutro dodam zdjęcie i będę dodawać mniej więcej co miesiąc żeby zobaczyć czy są jakieś efekty kuracji, którą stosuję. Będą opisy metod na zdrowsze włosy, recenzje kosmetyków i innych. Czasem pojawią się łatwe, ale efektowne stylizacje paznokci, bo sama nie jestem nie wiadomo jaką artystką, ale znalazłam kilka naprawdę fajnych pomysłów dla takich dwóch lewych rąk jak ja. No i na koniec jeżeli znajdę czas pojawi się trochę mody, ale myślę tu raczej o tym jak ubrać się za małe pieniądze i o przedstawianiu jednego elementu w kilku stylizacjach. Poza tym ten blog to jest test dla mnie, bo zazwyczaj mam słomiany zapał, a zamierzam go prowadzić systematycznie. 

Chokecalifornia.
            

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz